Tim

#

Željko Filipović Izvršni producent

zeljko@valprodukcija.hr
#

Petra Galić Izvršni producent

petra@valprodukcija.hr
#

Vedran Stihović Producent

vedran@valprodukcija.hr
#

Suzana Zubčić Casting

suzana@valprodukcija.hr
#

Anto Matković Animator / 3D modeler

anto@valprodukcija.hr
#

Ivana Majnarić Montaža

ivana@valprodukcija.hr
#

Marija Gudelj Voditelj ureda

marija@valprodukcija.hr
#

PRIDRUŽI NAM SE!Ako smatraš da bi bio odličan član našeg tima, javi nam se.

info@valprodukcija.hr